R - LINE

Drukuj

O firmieFirma R-Line powstała w Krakowie w 2002 roku i jako przedstawiciel szwedzkiej firmy ELGA dostarczała materiały dodatkowe do spawania szerokiej gamie klientów. Początki firmy to konsekwentne zdobywanie doświadczenia oraz badanie potrzeb rynku w zakresie spawalnictwa. Po upływie roku wyodrębniliśmy główny kierunek, polegający na obsłudze firm pod kątem dostaw materiałów aluminiowych, wysokostopowych oraz miedze

Z każdym miesiącem firma R-Line stawała się silniejsza, a jej pozycja na rynku spawalniczym systematycznie rosła. Przez okres 10 lat istnienia firmy rozszerzyliśmy działalność i podpisaliśmy umowy z kilkunastoma producentami materiałów spawalniczych

Od marca 2011 mamy nową siedzibę firmy w Zielonej Górze. W obecnej chwili są cztery oddziały w Polsce: poza Zieloną Górą i Krakowem także w Tarnobrzegu i Bydgoszczy.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych dostawców oraz fachowości i rzetelności całego zespołu pracującego w firmie, staliśmy się liderem w obsłudze przedsiębiorstw ceniących sobie solidność, fachowość i bardzo wysoką jakość.

Aby sprostać wymogom rynku oraz zapewnić kompleksową obsługę naszym klientom, wciąż systematycznie rozszerzamy naszą działalność o nowe produkty. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć nawet najbardziej wymagającego klienta, oferując mu doradztwo, dobór i dostawy specjalistycznych materiałów spawalniczych, jak również całego oprzyrządowania potrzebnego do wykonania wysokiej jakości prac.